877 oynandı
0

Kontrol

[WASD] - Hareket; [Boşluk] - Zıplama; [Shift] - Hızlı koşu / Hızlanma; [C] - Kayma; [Sol Fare Tuşu] - Ateş etme; Sağ Fare Tuşu - Yakın dövüş saldırısı; [R] - Şarjörü doldurma; [Q] - Silah seçim menüsü; [I] - Silahı inceleme; [Esc / Tab] - Duraklatma Menüsü. Varsayılan Xbox Oyun Kumandası kontrolleri: [Sol Analog Çubuk] - Hareket; [Sol Analog Çubuk Düğmesi] - Hızlı koşu; [A] - Zıplama; [B] - Kayma / Hızlanma; [X] - Şarjörü doldurma; [Y] - Silahı inceleme; [Sağ Tetik] - Ateş etme; [Sol Tetik] - Yakın dövüş saldırısı; [Sağ Bumper] - Silah seçim menüsü; [Start] - Duraklatma Menüsü.

Açıklama

Hızlı tempolu, sonsuz birinci şahıs nişancı oyunu olan bu oyunda odadan odaya geçerken kötü robotlarla mücadele edersiniz.

Yorumlar( 0 )

Yorum alanı sadece üyeler içindir. Giriş yap, Kaydol

    Bunları da beğenebilirsiniz

    OyunPortal en iyi çevrimiçi HTML5 oyunları için son noktanız. Ücretsiz olarak eğlenceli ve heyecan verici oyunlar arasından seçim yapabilirsiniz. Koleksiyonumuz sürekli olarak yeni oyunlarla güncellenir, bu yüzden her zaman oynayacak yeni bir şey bulunur. Eğlenceye katılın ve şimdi oynamaya başlayın!