machine-gun-gardener

944 oynandı
0

Kontrol

Yürüyüş: WASD Koşu: Shift Zıplama: Boşluk tuşu Bakma: Fare (Ayarlanabilir hassasiyet seçeneklerinde) Ateş etme: Sol Fare tuşu İkincil silahı ateşleme: Sağ Fare tuşu / R tuşu Özel Silahları Değiştirme: Klavye üzerinde 1-4 veya fare tekerleği Oyundan Çıkma (Mac ve PC): Esc Duraklat + Menü: Tab Duraklatma: C

Açıklama

Machine Gun Gardener, tek oyunculu, sonsuz, savunma benzeri bir dalga nişancı oyunudur ve fiyakalı çiftlik yaşamının bahçelerinizi ele geçirip yok etmesini engellemek için savaşa atılan bir acemi bahçıvanı canlandırırsınız. Patlama silahınızı, kurşun zamanınızı, alev püskürtücünüzü, otomatik taretleri veya hatta düşmanlarınızı yok oluşa sürükleyen sonsuzluk silahını kullanarak açlıkla saldıran kalabalığı aşmalı, manevra yapmalı ve dayanmalısınız. Bütün dört bahçe sağlık ölçerini sıfırın altında tutmadan sürekli olarak bir sonraki seviyeye ilerleyin. Herhangi bir noktada sağlık ölçerinin sıfıra ulaşması durumunda oyun biter. Bölgeyi temizleyerek ve hasar görmüş bölgelerin içinde durarak bahçeleri sağlıklı tutun ve ilerleyin. Seviyeleri tamamlayarak yol boyunca güçlendirme ödülleri ve avantajlar açın. Blastırınızla düşmanları tek tek temizleyin veya özel silah saldırılarını birleştirerek kitlesel tahribat yapın, seçim size aittir. Bahçelerinizin kaderi sizin ellerinizde!

Yorumlar( 0 )

Yorum alanı sadece üyeler içindir. Giriş yap, Kaydol

    Bunları da beğenebilirsiniz

    OyunPortal en iyi çevrimiçi HTML5 oyunları için son noktanız. Ücretsiz olarak eğlenceli ve heyecan verici oyunlar arasından seçim yapabilirsiniz. Koleksiyonumuz sürekli olarak yeni oyunlarla güncellenir, bu yüzden her zaman oynayacak yeni bir şey bulunur. Eğlenceye katılın ve şimdi oynamaya başlayın!