Kontrol

• WASD veya yön tuşları = hareket et • Sol tık = ateş et • Boşluk veya sağ tık = zıpla • Fare tekerleği veya 1-8 = silah değiştir • Enter = sohbet • Esc = ayarlar • Silahları toplayarak yeniden doldur

Açıklama

LOLShot.io ile adrenalini yükselten bir aksiyon deneyimi yaşayın. Bu heyecan verici çevrimiçi çok oyunculu bir birinci şahıs nişancı oyununda hava savaşlarına katılın ve arkadaşlarınıza meydan okuyun. İndirme yapmanıza gerek yok, sadece davet bağlantısını göndererek yoğun savaşlara katılın. Havada yapılan öldürmeler ve stratejik portal manevraları gibi etkileyici kombinasyonlar için puan kazanın. 8 farklı benzersiz silahı ustalaşın ve ölüm maçı modunda 16 oyuncuya karşı üstün gelmek için stratejik hamleler yapın. Sadece öldürmelerle değil, en yaratıcı ve etkileyici vuruşları gerçekleştirerek ek puanlar kazanmak ve en yüksek skoru elde etmek için çaba gösterin. Arena'yı hakimiyetiniz altına almak için roket-zıplamaları, teleportasyonu, jetpack'leri ve daha fazlasını kullanın. Stratejik avantajlar için gizli silahları, avantajları ve haritaları keşfedin. Can yenileyici vampirik ışın Lifegun'ın gücünü ortaya çıkarın veya alev makinesinin itici olarak da kullanılan çift işlevselliğinden faydalanın. Magic Milk'in geçici olarak x3 hasar artışı sağlamasıyla her savaş heyecan verici bir gösteriye dönüşür. Yeteneklerinizi sergilemeye ve LOLShot.io'da zaferi kazanmaya hazır mısınız?

Yorumlar( 0 )

Yorum alanı sadece üyeler içindir. Giriş yap, Kaydol

    Bunları da beğenebilirsiniz

    OyunPortal en iyi çevrimiçi HTML5 oyunları için son noktanız. Ücretsiz olarak eğlenceli ve heyecan verici oyunlar arasından seçim yapabilirsiniz. Koleksiyonumuz sürekli olarak yeni oyunlarla güncellenir, bu yüzden her zaman oynayacak yeni bir şey bulunur. Eğlenceye katılın ve şimdi oynamaya başlayın!